Kurzy meditácie v Považskej Bystrici

Kurz meditácie – NOVÝ ZAČIATOK 

Meditácia je praktická cesta pre každého, kto hľadá spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho života. Je založená na zdravej sebadôvere a vďačnosti, ktoré pomáhajú vyniesť na povrch vnútorný mier, lásku, svetlo a slobodu ducha.

Objavte nekonečnú rozľahlosť svojho vnútorného sveta, ktorý je kľúčom k osobnému rozvoju a zlepšeniu seba samých aj sveta okolo nás!

Kurz je vedený teoreticko–prakticky prednášajúcim, ktorý sa meditácii venuje viac ako 24 rokov.

Začiatok: 
30. 5. 2024 o 18.30 hod.  (štvrtok)

Kuzmányho 902, Považská Bystrica
(modrá budova vedľa Kauflandu, 2 poschodie)  

Kurz tvoria 4 stretnutia. Po základnom kurze je možné pokračovať ďalej a prehlbovať svoj vnútorný mier a radosť prameniacu z postupnej realizácie svojho pravého Ja.
Stretnutia na seba nadväzujú. 

V
stup je VOĽNÝ ale POČET MIEST JE OBMEDZENÝ

Registrácia na kurz  - tu

Informácie na:    0907 821 292 

Počas 4-týždňového intenzívneho kurzu si môžete prakticky vyskúšať jednoduché meditačné cvičenia napomáhajúce vnútornému prebudeniu svojho vedomia. Prebudením svojho duchovného srdca objavíte svoj zatiaľ nepoznaný potenciál vo forme vnútorného mieru, svetla a radosti. Kurz je vedený tak, aby zaujal nielen úplných začiatočníkov, ale aj tých, ktorí už nejakí čas meditujú a chceli by prehĺbiť a obohatiť svoju meditáciu.

Čas strávený v meditatívnej atmosfére na kurze je sám o sebe vynikajúcou pomocou pri vyuke meditácie. 

Odporúčame Vám absolvovať celý kurz, pretože jednotlivé stretnutia na seba nadväzujú !

Naše kurzy meditácie sú určené pre každého, ale hlavne pre úplných začiatočníkov.  Na kurzy nie je potrebné so sebou nič nosiť, stačí len prísť v uvedenom čase na kurz.

Účasť na kurze je podľa dávnej indickej jogínskej tradície bezplatná

Tešíme sa na Vašu účasť